Hosting, Domain, WordPress eklentileri, Seo, Görsel Seo

Google Sıra Bulucu Araçları

Google Sıra Bulucu Araçları
Bu makalemizde seocuların sıkça kullandığı google sıra bulucu araçları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.
Seocuların, bugün şu kelimede kaçıncı sıradayım sıralamam yükselmiş mi düşmüş mü Türkiye genelinde kaçıncı sıradayım bu sıralamalar doğru mu gibi sorularını hergün okuyoruz. Bizde HostingDomain olarak Google Sıra Bulucu araçlarını sizler için araştırdık. Bu araçlar seo çalışması yapan veya yaptıran kişilerin çalışmalarının takibini kolaylaştıran araçlardır. Çünkü çok sayıda site veya sayıda anahtar kelimenin tek tek sorgulanması oldukça zahmetli ve zaman alan bir işlemdir. Sıra bulucu araçları sayesinde arama motorlarında kaçıncı sırada olduğunuzu kolaylıkla bulabileceksiniz. Aşağıdaki araçlar kendi kullanmış olduğum araçlardır. İlerleyen günlerde diğer web sitelerin sıra bulucularını seo araçlarını inceleyeceğiz.

Labina

Diğer sitelerden farklı olarak Labina size ücretsiz ve anlık olarak sıra sorgulama hizmeti veren bir araç sunmuş. Sorgulamayı hem Türkiye geneli ve İstanbul lokasyondan yapmanıza izin veriyor. Bu özellik sayesinde hem lokal aramalarda hemde Türkiye genelinde sıranızı en güncel ve en doğru şekilde bulmanıza imkan vermektedir. Google nin gün içinde sıralamalar ile oynadığını göz önüne alırsak bu araç diğerlerine oranla 1 adım öne çıkıyor.
Labina Sıra Sorgulama

Google-sira-sorgulama

Seo Warp

Labina gibi Seo Warp sitesi de sorgulama için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Yalnız siteye öncelikle üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra ülke genelindeki sıralamanızı alıyor ve size günlük sıralamanızı mail olarak gönderiyor. Üye panelinize girerek 7 günlük sıralamanızı görmenize imkan sağlıyor.
Seo Warp Sıra Sorgulama

 

Google-sira-bulucu-araci

Wmaracı

Google anahtar kelime sırası bulma araçları içerisinde doğru sonuçlar veren harika bir webmaster sitesidir. İyi hoş ama günlük sorgulama limitleri çok az ziyaretçiler için günlük sorgulama limiti 2, üye olanlara ise 5 sorgulama yapılabilmektedir. Sınırsız sorgulama yapmak isterseniz belli miktarda ücreti gözden çıkarmalısınız. Sorgulamada limit olması büyük bir eksiklik diye düşünüyorum.
Wmaracı Sıra Sorgulama

 

Sıra-bulucu